Для визначення ефективності базисної та запропонованої патогенетично обумовленої комплексної терапії із застосуванням синглетно-кисневої терапії, були проведені лікування 38 дітей віком від 6 до 12 років, хворих на хронічний (ХБ) і рецидивуючий (РБ) бронхіт. Діти були розподілені на групи: І група – діти, хворі РБ і ХБ у кількості 10 осіб, які отримували базисну (антибіотики, мукосекретолітики) і синглетно-кисневу терапію (з дистильованою водою), ІІ група – діти, хворі РБ і ХБ в кількості 8 чоловік, які отримували базисну і синглетно-кисневу терапію (з питною водою «Старий Миргород») і ІІІ група – діти, хворі РБ і ХБ у кількості 20 осіб, які отримували базисну терапію.
Всі діти, які поруч з традиційним лікуванням проходили курс синглетно-кисневої терапії: один раз в день протягом 10 хвилин отримували інгаляцію і випивали 100 мл активованої води на протязі 10 днів.
В основі клінічного ефекту синглетно-кисневої терапії є відновлення активності ферментів окисного фосфорилювання, рівня гідроперекисів і показників антиоксидантного захисту, чого не спостерігалося після традиційного лікування.
При використанні синглетно-кисневої терапії істотно поліпшується регіональний кровообіг легень у хворих з НЗЛ, що сприяє профілактиці пневмосклеротичних ускладнень.
Установам практичної охорони здоров’я пропонується новий метод лікування – неінвазивний, простий у використанні, без побічної дії та ускладнень, який рекомендується застосовувати в комплексі з традиційним лікуванням дітям, хворим РБ і ХБ під час загострення незалежно від ступеня тяжкості захворювання.
Синглетно-кисневу терапію рекомендується застосовувати і в період ремісії для профілактики загострення захворювань за описаною в керівництві по використанню апарату схемою.
Більше інформації ви знайдете у виданні – «Синглетно-киснева терапія. Науково-методичний посібник» за цим посиланням.