• аппарат мит-с одноканальный фото 1
  • аппарат мит-с одноканальный фото 2
  • аппарат мит-с одноканальный фото 3
Апарат для приготування кисневих коктейлів (пінок) і інгаляцій МІТ-С одноканальний.

27 280 ₴  26 500 ₴

Апарат МІТ-С одноканальний призначений для виготовлення синглетно-кисневої суміші, шляхом активації пару очищеної води жорстким ультрафіолетовим випромінюванням в постійному магнітному полі і додаткової активації оптичним потоком червоного спектра.

Отримана суміш використовується для приготування кисневих коктейлів або пінок, проведення синглетно-кисневих інгаляцій, активації води (водних розчинів).

Апарат для кисневого коктейлю МІТ-С одноканальний – простий і зручний в застосуванні, має одну вбудовану колбу на 400 мл. для приготування кисневих коктейлів, продуктивний компресор і зручний режим управління кнопками на передній панелі. Може бути застосований як апарат для приготування кисневих коктейлів вдома.

Опис апаратуПорядок роботиХарактеристикиКомплектаціяІнструкціїФото

› Апарат для кисневого коктейлю складається з електронного блоку, колби для приготування пароводяної суміші (колби Боброва), колби для приготування синглетно-кисневих пінок, сполучних силіконових трубок, двох титанових розпилювачів для приготування синглетно-кисневої суміші та для приготування пароводяної суміші.

› Блок електронний виконаний у вигляді окремого приладу. Він складається з кришки, дна, компресора, активатора, сполучних силіконових трубок, двох електронних плат і мережевого шнура.

Панель управління складається з: вимикача МЕРЕЖА, кнопки управління «ПУСК / СТОП» для запуску / зупинки приготування коктейлів і кнопки (✶) для обирання кольору обробки (активації) пароводяної суміші.

На верхній кришці розташовані: знизу місце встановлення під колбу для приготування пароводяної суміші, зверху місце встановлення під колбу для приготування синглетно-кисневих пінок, вихідний штуцер з регулятором тиску для приготування синглетно-кисневих коктейлів (пінки), вхідний і вихідний штуцери, позначені відповідними кольоровими маркерами, для приготування пароводяної суміші.

Активатор, розташований на електронній платі, складається з: ультрафіолетової лампи, додаткових оптичних випромінювачів, постійного магніту і двох кварцових трубок.

› Колба для приготування пароводяної суміші являє собою прозору склянку з кришкою. Усередині колби розташована силіконова трубка з розпилювачем на кінці. На кришці колби розташовані вхідний і вихідний штуцери, до яких під’єднані 2 силіконові трубки. Штуцера позначені кольоровими маркерами, кольори яких відповідають кольорам маркерів штуцерів на корпусі.

› Колба для приготування синглетно-кисневої пінки – це прозорий стакан з кришкою. Усередині колби розташована силіконова трубка з титановим розпилювачем на кінці. На кришці колби розташований штуцер, до якого приєднана силіконова трубка, що протилежним кінцем приєднана до штуцера з регулятором тиску на корпусі, позначеному жовтим маркером.

Регулятор тиску забезпечує максимальну густоту пінки при всіх відкритих отворах на штуцері. При цьому зменшується швидкість піноутворення. При закритті отворів зменшується густота пінки і збільшується швидкість піноутворення.

Підготовка апарату для кисневого коктейлю МІТ-С одноканальний до роботи:

› Встановити блок електронний на відстані не більше 1,5 м від розетки живлення.
› Встановити вимикач МЕРЕЖА в положення «0».
› Підготувати колбу для приготування пароводяної суміші. Для цього заповнити колбу очищеною або дистильованою водою до позначки на колбі (30-35 мл). Щільно закрити кришку, при цьому розпилювач повинен повністю зануритися у воду.
› Встановити колбу для приготування пароводяної суміші в місце встановлення на верхній кришці апарату і з’єднати силіконові трубки з штуцерами на кришці згідно кольоровому маркуванню.
Увага! Критерієм правильності з’єднання є поява спінювання води в колбі, при включенні апарату за допомогою кнопки.
› Приєднати обладнання до розетки живлення. Встановити вимикач МЕРЕЖА в положення “I”. Ознакою наявності напруги є підсвічування вимикача.
› За допомогою кнопки підсвічування лазерного випромінювача (✶), послідовним натисканням обрати потрібний колір обробки (активації) пароводяної суміші.
› Увімкнути апарат за допомогою синьої кнопки «пуск / стоп». Ознакою включення є підсвічування кнопки і поява характерного шуму роботи компресора, а в колбі для приготування пароводяної суміші і в колбі для приготування пінки має спостерігатися спінювання води.
› Зупинити роботу апарату за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Апарат для кисневої пінки готовий до роботи.

Технологічний процес приготування синглетно-кисневих коктейлів (пінок).

› Виконати підготовку апарату для синглетно-кисневої терапії до роботи.
› Приготувати не більше 300 мл розчину для приготування пінки. Детальні вимоги до якості інгредієнтів викладені в Технологічній інструкції по виробництву синглетно-кисневих коктейлів в розділі 3 п. 7.2.
› Велику колбу для приготування кисневого коктейлю (пінки) заповнити розчином. Верхня частина колби залишається вільною для утворення пінки.
› За допомогою кнопки (✶), послідовним натисканням вибрати потрібний колір обробки (активації) пароводяної суміші згідно з рекомендаціями.
› Включити прилад за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Відрегулювати густоту створюваної синглетно-кисневої пінки і швидкість піноутворення за допомогою штуцера з регулятором тиску, позначеного жовтим маркером.
› Отриману пінку вживають одразу ж після приготування, так як по закінченню 3-5 хв корисна дія різко слабшає.
› Після закінчення роботи з обладнанням необхідно його вимкнути, ретельно промити титанові розпилювачі і колби для приготування пінок.
› Заміна очищеної води в колбі для приготування пароводяної суміші повинна проводитися щодня.
Увага! Розпилювачі для приготування коктейлів після використання (щодня) ретельно промити проточною водою і висушити на паперовому рушнику.
Примітка: в процесі роботи слідкуйте за рівнем очищеної води в колбі для приготування пароводяної суміші. Титанові розпилювачі повинні бути повністю занурені в воду, оскільки утворення пароводяної суміші – це одна з головних умов отримання синглетно-кисневої суміші.

Технологічний процес активації водних розчинів:

› Виконати підготовку апарату для кисневих коктейлів до роботи.
› Налити в ємність відповідну сировину – столову, мінеральну бутильовану воду, фіточай, сік, нектар, сиропи. Рекомендований склад розчину: 20% – сік або нектар; 20% – сиропи плодово-ягідні, фітосиропи; 60% – вода, фіторозчини;
› Занурити розпилювач в ємність з розчином.
› За допомогою кнопки (✶), послідовним натисканням вибрати потрібний колір обробки (активації) пароводяної суміші відповідно до рекомендацій .
› Включити прилад за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Час активації 200 мл мінеральної води – 3 хвилин; 200 мл соків, фітококтелів – 5 хвилин.
› Готовий активований розчин (коктейль) розлити в одноразові або індивідуальні склянки і вживати відразу. Допускається зберігання сумішей або коктейлів в споживчій тарі не більше 7 хвилин після розливу, так як корисна дія коктейлю різко знижується. Повторне використання розчину не допускається. Коктейлі вживати за допомогою одноразової трубочки.

Проведення процедури інгаляції:

Маски для інгаляції поставляються за додатковою угодою.
Перед першим використанням апарата необхідно провести санітарну обробку масок інгаляційних згідно п.7.7 «Технологічної інструкції з приготування синглетно-кисневих сумішей на апараті МІТ-С».
› Виконати підготовку обладнання до роботи.
› Приєднати до вихідного штуцера з регулятором тиску на корпусі, позначених жовтим маркером силіконову сполучну трубку.
› Приєднати до силіконової трубці через перехідник ингаляционную маску.
› Увімкнути апарат за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Дати маску інгаляційну пацієнтові.
› По закінченню часу інгаляції необхідно повторно натиснути кнопку «пуск / стоп», провести санітарну обробку інгаляційних масок.

ХарактеристикиЗначення
Кількість каналів1 шт.
Обсяг колби для приготування кисневого коктейлю400 мл.
Обсяг розчину заливається в колбу для приготування синглетно-кисневих коктейлів (пінок)не більше 300 мл.
Обсяг синглетно-кисневих коктейлів (пінки) створюваних апаратом з повного обсягу колби3 літри – 15-20 порцій 200 мл.
Обсяг синглетно-кисневих коктейлів (пінки) створюваних апаратом за 1 хвилинуне менше 1 літра – 5 склянок по 200 мл.
Обсяг очищеної води що заливається в колбу для приготування пароводяної суміші30 мл
Потужність оптичного потоку активатора4 Вт
Індукція постійного магнітного поля активатора50 мТл
Сумарна потужність ОПКС1х150 мВт
Режим роботибезперервний
Середнє напрацювання на відмовуне менше 1000 годин
Середній термін служби апаратуне менше 10 років
Рівень шуму35 дБ
Споживана потужність апаратуне більше 50 Вт
Напруга живлення220 В 50 Гц
Маса7 кг
Габаритні розміри400 х 430 х 480 мм
Країна виробникУкраїна
Гарантія1 рік
У комплект поставки апарату для синглетно-кисневої терапії МІТ-С одноканальний входять:

› Електронний блок 1 шт.
› Колба для приготування пароводяної суміші (колба Боброва) – 1 шт.
› Колба ємністю 400 мл. для приготування синглетно-кисневої пінки – 1 шт.
› Трубка силіконова сполучна – 1 комплект.
› Розпилювач титановий для приготування пароводяної суміші – 1 шт.
› Розпилювач титановий – 1 шт.
› Керівництво по експлуатації – 1 шт.

* Примітка: Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару без попереднього повідомлення продавцю і покупцю!

аппарат мит-с одноканальный дополнительное фото 1аппарат мит-с одноканальный дополнительное фото 2аппарат мит-с одноканальный дополнительное фото 3аппарат мит-с одноканальный дополнительное фото 4

Порівняльна характеристика апаратів МІТ-С

таблиця - порівняльні характеристики апаратів МІТ-С

Можливо Вас також зацікавить …

Не впусти можливість купити дешевше!

Зроби замовлення зараз і отримай знижку 10%

Є сумніви який апарат вибрати?
Зв’яжіться з нами зараз!

Зателефонуйте нам або задайте питання використовуючи форму зворотного зв’язку.