• аппарат мит-с двухканальный фото 1
  • аппарат мит-с двухканальный фото 3
  • аппарат мит-с двухканальный фото 4
  • аппарат мит-с двухканальный фото 3
  • аппарат мит-с двухканальный фото 6
Кисневий апарат МІТ-С двоканальний для приготування кисневого коктейлю, пінки та інгаляцій СКС.

35 950 ₴  34 900 ₴

Апарат МІТ-С двоканальний призначений для виготовлення синглетно-кисневої суміші, шляхом активації пари очищеної води жорсткому ультрафіолетовому випромінюванні в постійному магнітному полі і додатковій активації оптичним потоком червоного спектра.

Отримана суміш використовується для приготування кисневих коктейлів або пінок, проведення синглетно-кисневих інгаляцій, активації води (водних розчинів).

МІТ-С двоканальний є найбільш досконалою моделлю з лінійки апаратів для приготування кисневих коктейлів, має дві великі колби для приготування кисневого коктейлю, потужні компресори забезпечують швидку роботу апарату, а альтернативні режими управління: кнопками на передній панелі або ножною педаллю – спрощують його експлуатацію.

Опис апаратуПорядок роботиХарактеристикиКомплектаціяІнструкціїФото

› Пристрій для кисневого коктейлю складається з електронного блоку, двох колб для приготування пароводяної суміші, двох колб для приготування синглетно-кисневої пінки, комплекту сполучних силіконових трубок, двох титанових розпилювачів, двох розпилювачів фетрових і педалі.

› Електронний блок виконаний у вигляді окремого пристрою, він складається з кришки, дна, двох компресорів, активатора синглетно-кисневої суміші, сполучних силіконових трубок, вбудованого блоку живлення і блоку управління апаратом.

устройство аппарата МИТ-С

› На передній панелі розташовані: кнопки управління (8, 9) для вмикання / вимикання роботи відповідного каналу і кнопки (7, 10) для обирання кольору обробки (активації) пароводяної суміші.

› На задній панелі розташовані: мережевий шнур, вимикач МЕРЕЖА і роз’єм для підключення педалі.

› На верхній кришці розташовані:
– два настановних місця для колб для приготування пароводяної суміші, вхідні та вихідні штуцери з відповідним кольоровим маркуванням що і на колбах для приготування пароводяної суміші: КАНАЛ 1 (2, 3) і КАНАЛ 2 (4, 5).
– два настановних місця для колб для приготування синглетно-кисневої пінки, вихідні штуцери з регуляторами тиску з відповідним кольоровим маркуванням, що і на колбах для приготування синглетно-кисневої пінки: КАНАЛ 1 (1) і КАНАЛ 2 (6).

› Регулятори тиску КАНАЛ 1 (1) і КАНАЛ 2 (6) забезпечують максимальну щільність пінки при всіх відкритих отворах на штуцері. При цьому зменшується швидкість піноутворення. При закритті отворів зменшується щільність пінки і збільшується швидкість піноутворення.

› Активатор розташований на електронній платі і призначений для активації пароводяної суміші, що проходить через нього по кварцових трубках.

› Колба для приготування пароводяної суміші – це прозора пластикова склянка з кришкою, всередині колби встановлена силіконова трубка з титановим розпилювачем на кінці. На кришці колби розташовані вхідний і вихідний штуцери, до яких підключені 2 силіконові трубки. Кольорове маркування штуцерів збігається з маркуванням на корпусі апарату КАНАЛ 1 (2, 3) і КАНАЛ 2 (4, 5).

› Колба для приготування синглетно-кисневої пінки – це прозорий пластиковий стакан з кришкою, ємністю 1 літр. Усередині колби встановлена силіконова трубка з фетровим розпилювачем на кінці. На кришці колби розташований штуцер, до якого приєднана силіконова трубка. Кольорове маркування штуцерів збігається з маркуванням на корпусі апарату (1, 6).

› Ступінь затиснення фетру в розпилювачі впливає на щільність піни і швидкість піноутворення. При посиленні затиснення фетру щільність піни підвищується, швидкість піноутворення зменшується.

Підготовка апарату для приготування кисневих коктейлів МІТ-С двоканальний до роботи:

› Встановити блок електронний на відстані не більше 1,5 м від розетки живлення.
› Встановити вимикач МЕРЕЖА в положення «0».
› Підготувати колбу для приготування пароводяної суміші. Для цього заповнити колбу очищеною або дистильованою водою до позначки на колбі (30-35 мл). Щільно закрити кришку, при цьому розпилювач повинен повністю зануритися у воду.
› Встановити колбу для приготування пароводяної суміші в настановне місце на верхній кришці апарату і з’єднати силіконові трубки з штуцерами на кришці згідно кольоровим маркуванням.
Увага! Критерієм правильності з’єднання є спінювання води в колбі, при вмиканні апарату за допомогою кнопки.
› Приєднати апарат до розетки живлення. Встановити вимикач МЕРЕЖА в положення “I”. Ознакою наявності напруги є підсвічування вимикача.
› За допомогою кнопки підсвічування лазерного випромінювача (✶), послідовним натисканням обрати потрібний колір обробки (активації) пароводяної суміші.
› Увімкнути апарат за допомогою синьої кнопки «пуск / стоп». Ознакою включення є підсвічування кнопки і поява характерного шуму роботи компресора, а в колбі для приготування пароводяної суміші і в колбі для приготування пінки має спостерігатися спінювання води.
› Зупинити роботу апарату за допомогою кнопки «пуск / стоп».
Апарат готовий до роботи.

Технологічний процес приготування синглетно-кисневих коктейлів (пінок).

› Виконати підготовку апарату до роботи.
› Приготувати не більше 800 мл розчину для приготування пінки. Детальні вимоги до якості інгредієнтів викладені в Технологічній інструкції по виробництву синглетно-кисневих коктейлів в розділі 3 п. 7.2.
› Велику колбу для приготування кисневого коктейлю (пінки) заповнити розчином. Верхня частина колби залишається вільною для утворення пінки.› За допомогою кнопки (✶), послідовним натисканням обрати потрібний колір обробки (активації) пароводяної суміші відповідно до рекомендацій .
› Увімкнути апарат за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Відрегулювати густоту створюваної синглетно-кисневої пінки і швидкість піноутворення за допомогою штуцера з регулятором тиску, позначеного жовтим маркером.
› Отриману пінку вживають відразу ж після приготування, так як по закінченню 3-5 хв корисна дія різко слабшає.
› Після закінчення роботи з апаратом необхідно його вимкнути, ретельно промити титанові розпилювачі і колби для приготування пінок.
› Заміна очищеної води в колбі для приготування пароводяної суміші повинна проводитися щодня.
Увага! Розпилювачі для приготування коктейлів після використання (щодня) ретельно промити проточною водою і висушити на паперовому рушнику.
Примітка: в процесі роботи слідкуйте за рівнем очищеної води в колбі для приготування пароводяної суміші. Титанові розпилювачі повинні бути повністю занурені у воду, оскільки утворення пароводяної суміші – це одна з головних умов отримання синглетно-кисневої суміші.

Технологічний процес активації водних розчинів:

› Виконати підготовку апарату до роботи.
› Налити в ємність відповідну сировину – столову, мінеральну бутильовану воду, фіточай, сік, нектар, сиропи. Рекомендований склад розчину: 20% – сік або нектар; 20% – сиропи плодово-ягідні, фітосиропи; 60% – вода, фіторозчин;
› Занурити розпилювач в ємність з розчином.
› За допомогою кнопки (✶), послідовним натисканням обрати потрібний колір обробки (активації) пароводяної суміші відповідно до рекомендацій .
› Увімкнути апарат за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Час активації 200мл мінеральної води – 3 хвилин; 200мл соків, фітококтейлів – 5 хвилин.
› Готовий активований розчин (коктейль) розлити в одноразові або індивідуальні склянки і вживати одразу. Допускається зберігання сумішей або коктейлів в споживчій тарі не більше 7 хвилин після розливу, так як корисна дія коктейлю різко знижується. Повторне використання розчину не допускається. Коктейлі вживати за допомогою одноразової трубочки.

Проведення процедури інгаляції:

Маски для інгаляції поставляються за додатковою угодою.
Перед першим використанням апарату необхідно провести санітарну обробку масок інгаляційних згідно п.7.7 «Технологічної інструкції з приготування синглетно-кисневих сумішей на апараті МІТ-С».
› Виконати підготовку апарату до роботи.
› Приєднати до вихідного штуцера з регулятором тиску на корпусі, позначених жовтим маркером силіконову сполучну трубку.
› Приєднати до силіконової трубки через перехідник ингаляційну маску.
› Увімкнути апарат за допомогою кнопки «пуск / стоп».
› Дати маску пацієнтові.
› По закінченню часу інгаляції необхідно повторно натиснути кнопку «пуск / стоп», провести санітарну обробку інгаляційних масок.

ХарактеристикиЗначення
Кількість каналів2 шт.
Обсяг колби для приготування кисневого коктейлю1 000 мл.
Обсяг розчину заливається в колбу для приготування синглетно-кисневих коктейлів (пінок)не більше 800 мл.
Обсяг синглетно-кисневих коктейлів (пінки) створюваних апаратом з повного обсягу колби8 літрів – 40-50 порцій 200 мл.
Обсяг синглетно-кисневих коктейлів (пінки) створюваних апаратом за 1 хвилинуне менше 1.5 літра – 8 склянок по 200 мл.
Обсяг очищеної води що заливається в колбу для приготування пароводяної суміші30 мл
Потужність оптичного потоку активатора4 Вт
Індукція постійного магнітного поля активатора50 мТл
Сумарна потужність ОПКС2х150 мВт
Режим роботибезперервний
Середнє напрацювання на відмовуне менше 1000 годин
Середній термін служби апаратуне менше 10 років
Рівень шуму35 дБ
Споживана потужність апаратуне більше 70 Вт
Напруга живлення220 В 50 Гц
Маса13 кг
Габаритні розміри650 х 430 х 480 мм
Країна виробникУкраїна
Гарантія1 рік

У комплект поставки синглетно-кисневого апарату для кисневого коктейля МІТ-С двоканальний входять:

› Блок електронний – 1 шт.
› Колба для приготування пароводяної суміші (колба Боброва) – 2 шт.
› Колба ємністю 1 л. для приготування синглетно-кисневої пінки – 2 шт.
› Трубка силіконова сполучна – 1 комплект.
› Розпилювач титановий для приготування пароводяної суміші – 1 комплект.
› Розпилювач фетровий для приготування синглетно-кисневої пінки – 1 комплект.
› Педаль ножна – 1 шт.
› Керівництво по експлуатації – 1 шт.

* Примітка: Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару без попереднього повідомлення продавця і покупця!

Переваги апарату МІТ-С двоканальний

переваги апарату МІТ-С двоканальний

Порівняльна характеристика апаратів МІТ-С

таблиця - порівняльні характеристики апаратів МІТ-С

Можливо Вас також зацікавить …

Не впусти можливість купити дешевше!

Зроби замовлення зараз і отримай знижку 10%

Є сумніви який апарат вибрати?
Зв’яжіться з нами зараз!

Зателефонуйте нам або задайте питання використовуючи форму зворотного зв’язку.