• аппарат мит-с коктейлер фото 2
  • аппарат мит-с коктейлер фото 1
Апарат для приготування синглетно-кисневих коктейлів, мусів, десертів МІТ-С Коктейлер.

– ₴ – ₴

Апарат призначений для приготування кисневого коктейлю, мусів або десертів, які мають більш щільну структуру (мілкодисперсну пінку) шляхом збивання розчину для приготування кисневих коктейлів вінчиком міксера апарату і одночасного розпилення синглетного кисню.

Приготування кисневого мусу займе не більше 5 секунд. На виході маємо 500 мл смачного і корисного напою.

Опис апаратуПорядок роботиХарактеристикиКомплектаціяІнструкціїФото

Апарат для кисневого коктейлю – мусу МІТ-С Коктейлер призначений для застосування в cпортивно-оздоровчих комплексах, кафе і фітобарах, місцях громадського харчування.

› Обладнання складається з блоку електронного, двох колб для приготування пароводяної суміші, колби для приготування коктейлю, сполучних силіконових трубок, титанових розпилювачів для приготування пароводяної суміші.

› Блок електронний виконаний у вигляді окремого приладу. Він складається з кришки, дна, двигуна, компресора, активатора, сполучних силіконових трубок, двох електронних плат і мережевого шнура.

› Елементи управління складаються з: вимикача МЕРЕЖА (знаходиться на дні корпусу), кнопки для вибору підсвічування колб для пароводяної суміші (знаходиться на дні корпусу), кнопки управління «ПУСК / СТОП» для запуску / зупинки приготування коктейлів знаходяться у верхній частині електронного блоку.

› На верхній частині електронного блоку розташовані: зверху два інсталяційних місця під колби для приготування пароводяної суміші, вхідні та вихідні штуцери, позначені відповідними кольоровими маркерами, для приготування пароводяної суміші.

› Колба для приготування пароводяної суміші являє собою прозору склянку з кришкою. Усередині колби розташована силіконова трубка з розпилювачем на кінці. На кришці колби розташовані вхідний і вихідний штуцери, до яких під’єднані 2 силіконові трубки. Штуцери позначені кольоровими маркерами, кольори яких відповідають кольорам маркерів штуцерів на корпусі.

Підготовка апарату для кисневих коктейлів і мусів МІТ-С коктейлер до роботи:

Перед першим використанням апарата необхідно провести санітарну обробку обладнання. Необхідно, при вимкненому приладі і від’єднаному мережевому шнурі, ретельно промити трубки сполучні, колбу для приготування синглетно-кисневої суміші та колбу для приготування пінок під проточною водою з використанням побутових засобів для миття посуду. Для миття колб рекомендовано використовувати йоршик або щітку з довгою ручкою. Титанові розпилювачі ретельно промити великою кількістю проточної води і залишити сушити на паперовому рушнику.

› Встановити блок електронний на відстані не більше 1,5 м від розетки живлення.
› Встановити вимикач МЕРЕЖА в положення «0».
› Підготувати колбу для приготування пароводяної суміші. Для цього заповнити колбу очищеною або дистильованою водою до відмітки на колбі (30-35 мл). Щільно закрити кришку, при цьому розпилювач повинен повністю зануритися у воду.
› Встановити колбу для приготування пароводяної суміші в інсталяційне місце на верхній кришці апарату і з’єднати силіконові трубки з штуцерами на кришці згідно кольорового маркування.
Увага! Критерієм правильності з’єднання є спінювання води в колбі, при підлючені апарату для кисневих коктейлів за допомогою кнопки «ПУСК / СТОП».
› Приєднати мережевий шнур живлення обладнання до розетки живлення. Встановити вимикач МЕРЕЖА в положення “I”. Ознакою наявності напруги є підсвічування колб Боброва.
› Підготувати колбу для приготування коктейлю. Піднести колбу для приготування коктейлю до апарату для приготування кисневого коктейлю таким чином, щоб активатор занурився в рідину.
› Включити кисневий апарат МІТ-С коктейлер натисканням і утримуванням за допомогою кнопки «ПУСК / СТОП». При цьому спостерігається обертання активатора, і компресор нагнітає синглетно-кисневу суміш в колбу.
› Зупинити роботу апарату за допомогою відпускання кнопки «ПУСК / СТОП».
› Прилад готовий до роботи.

Технологічний процес приготування синглетно-кисневих коктейлів (мусів).

› Виконати підготовку апарату для кисневих коктейлів, мусів до роботи.
› Для приготування коктейлю в ємність налити відповідну суміш.
› Включити обладнання для кисневого коктейлю за допомогою кнопки.
› Коктейлі розлити в одноразові або індивідуальні склянки і вживати відразу. Допускається зберігання сумішей або коктейлів в споживчій тарі не більше 3 хвилин після розливу. Повторне використання розчину не допускається. Коктейлі вживати за допомогою одноразової трубочки або ложки.

В апараті МІТ-С передбачено врахування часу напрацювання. Електронний блок лічильника напрацювання розташований на дні апарату. Лічильник часу напрацювання відображає фактичний час роботи апарату в режимі приготування коктейлю. Дискретність відображення інформації – 1 хв, запам’ятовування напрацьованого часу – 1 сек. Для зняття показань лічильника необхідно від’єднати колби для приготування пароводяної суміші, натиснути кнопку «ПУСК / СТОП», не тримаючи колбу для приготування коктейлю. Через 2 сек після запуску двигуна на табло відображається час напрацювання.

ХарактеристикиЗначення
Кількість каналів1 шт.
Обсяг очищеної води що заливається в колбу для приготування пароводяної суміші30 мл
Середнє напрацювання на відмовуне менше 3000 годин
Середній термін служби апаратуне менше 5 років
Рівень шуму50 дБ
Споживана потужність апаратуне більше 100 Вт
Напруга живлення220 В 50 Гц
Маса апарату в комплекті поставкине більше 8 кг
Габаритні розміри430 х 320 х 480 мм
Країна виробникУкраїна
Гарантія1 рік
У комплект поставки апарату для приготування коктейлів і мусів МІТ-С Коктейлер входять:

› Електронний блок – 1 шт.
› Колба для приготування пароводяної суміші (колба Боброва) – 2 шт.
› Колба для приготування коктейлю – 1 шт.
› Трубка силіконова сполучна – 1 комплект.
› Розпилювач титановий для приготування пароводяної суміші – 2 шт.
› Керівництво по експлуатації – 1 шт.

* Примітка: Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару без попереднього повідомлення продавця і покупця!

аппарат мит-с коктейлер фото 4аппарат мит-с коктейлер фото 3

Можливо Вас також зацікавить …

Не впусти можливість купити дешевше!

Зроби замовлення зараз і отримай знижку 10%

Є сумніви який апарат вибрати?
Зв’яжіться з нами зараз!

Зателефонуйте нам або задайте питання використовуючи форму зворотного зв’язку.